2011 Orta Boy Saç Kesimleri

2011 orta boy saç kesimleri arada kalmış ve omuz uzunluğundaki saçlardır.Bu kesimler pek çok farklı stille kullanılabilirler, ama en basit olanlar genelde en güzel olanlardır. Bu saç modellerinin bir avantajı bakımlarının uzun saçtan daha kolay olması ama uzun saçtan daha fazla stil seçeneğine sahip olmalarıdır. Bu özellik, orta boydaki saçı en esnek saç uzunluğu yapar ve bir çok stil seçeneği vardır.

2011  saç kesimi

Orta uzunluktaki küt saçlar 2011 orta boydaki saç kesimleri içindeki seksi stillerindendir. Bu saç stili saçınıza taze ve şık bir görünüm katar. Genç ve ince yüze sahip insanlar için bu saç modeli iyi bir seçenektir. Bu saç modelinde omuz uzunluğundaki saçların uçları kalın bırakılmış ve bu şekilde saça hacim eklenmiştir.

Orta boydaki dalgalı saç kesimleri de eğlenceli ve şık olabilirler. Daha kısa bir saçta, uzun saçta sahip olacağınızdan daha hacimli ve daha kısa dalgalar elde edersiniz. Düz saçlı bir çok kadın bir noktada 2011 orta boy dalgalı saç kesimini denemek isteyecektir.

2011 saç kesimi

2011 orta boydaki katlı saç kesimi aşağıdaki faktörlere göre sınıflandırılabilir. Basit bir teknikle kesilmiş katlı saçlar saçı farklı uzunluklarda kesmenizi gerektirir, bu saç stillerinin istediğiniz şekil ve dokuyu yaratmanızı sağlayacak farklı çeşitleri vardır. Orta boy saç kesiminin farklı özellikleri:

  • Saçınızın düz, dalgalı ya da kıvırcık olması
  • Katların sayısı
  • Saçın uçlarının köşeli, simetrik ya da sivri olması
  • En uzun katın uzunluğu. Bu özelliğe göre saçın hacmi belirlenir.
  • Orta boydakı kıvırcık saç kesimleri doğal ve çaba harcanmadan elde edilmiş bir görünüm verirler. Her çeşit saçla kullanılabilirler- gevşek ya da sıkı buklelerle. Orta boydaki kesimlere ayrıca hareket vermesi için katlar eklenebilir.

This entry was posted in Gelin Saç Modelleri and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to 2011 Orta Boy Saç Kesimleri

  1. Aylin Köse says:

    Dalgalı saçlar, 2011 yılına damgasını vuracağı kesin. Bakın yazın kadınların %50′sinde Hürrem Sultan saç modeli olaca, diğer yarısında dalgalı saç modeli olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>