Kısa ve Sarı Saç Modelleri

Sarı, saç için göz alıcı bir renktir. Kısa saç kesimleri kendine güvenen insanlar içindir, ve bu modeller en çekici görünümü kazanmanızı sağlar. Saçınız çok kısa, çene uzunluğunda ya da köşeli olsun, kısa sarı saç stilleri günümüzün en feminen ve göz alıcı modellerindendir. Kısa ve sarı saçları şekillendirmek kolay değildir, ama saçınızı güzel ve stil sahibi göstermek için bir çok harika yol vardır.


Kısa ve sarı saç stilleri popülerdir, çünkü yüzü daha ince uzun ve daha genç gösterirler. Düz saçlı kadınlar için, kısa ve sarı saç iyi bir seçimdir. Bu şekilde kesilen her kısa saçta renk pürüssüz yüzeyinden dolayı ana odak noktası olacaktır.

Ekstra kısa sarı saç stilleri Amber Rose’un yaptığı gibi usturayla Victoria Beckham’ın kırpılmış modeline kadar kesilebilir. Bu kadar kısa modeller erkeksi bir görünüme sahiptir; ama eğer yüz şeklinize uyuyorsa, o zaman yüzünüzün özelliklerini ortaya çıkaracaklardır ve idare etmesi kolay bir model olacaktır. Sınırlı zamanı olan meşgul kadınlar bu stili daha çok tercih eder. Bu görünüş kendine güveni ve dayanıklı tavırı kanıtlayan, güçlü bir görünüştrür.

Kısa sarı saç bakımı

Bu saç modelini şekillendirirken, saç modelinizin canlı olması ve saçınızın sağlıklı görünmesi çok önemlidir.Eğer saçınız boyalıysa, saç boyanızı dört haftada bir yenilemeyi unutmayın. Eğer saçınız doğal sarıysa, saç renginizi vurgulamak için formüle edilmiş bir şampuan kullanmayı deneyin. Limon suyu ve su karışımın saçınıza uygulayıp 15 dk. boyunca güneş altında oturmanuz saçınızı daha parlak ve daha sağlıklı göstermek için kolay bir yoldur.

This entry was posted in Saç Modelleri and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Kısa ve Sarı Saç Modelleri

  1. Pingback: Kısa Dalgalı Saç Modeli ile Fark Yaratın | Saç Trendleri

  2. Pingback: Balolar İçin Kısa Saç Modelleri | Saç Trendleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>