Seksi, Kısa ve Düz Saç Modelleri

2010-2011 seksi kısa saç modellerinde favori ünlünüzden veya saç modeli dergilerinden yararlanabilirsiniz; ama yüz şekliniz ve kişiliğinize uyan modeli seçmek çok önemlidir. Nadir durumlar dışında, bu saç modeli çok az çaba gerektirir. Bu kesimin bedeli seçtiğiniz stile ve güzellik uzmanına bağlıdır.


Bu kısa saç modelleri yanlarda ve arkalarda çok çeşitli şekillendirilebilirler; ense tarafına kat verilererk saçın tepe kısmına hacim verilebilir. Ön kısımlar alın kısmında kesilerek çarpıcı bir görünüm elde edilebilir.

Vizon sarısı, bal rengi ya da altın sarısı saçlar ve koyu kahveler saça sıcak bir hava verecektir.Saçın şekli arkalara ve yanlara verilecek ve üst kısım modern ve feminen bir şekilde arkaya doğru taranabilir.

Bir çok ünlü kısa düz saç kullanmaktadır; ama bu onların saç modelinin sizin yüzünüzde güzel duracağı anlamına gelmez. Sizin saç ve yüz tipinize uyan bir kısa kesim konusunda stilistinizle konuşun. Kısa ve düz saçlarla ilgili en iyi şey de, eğer saçınızdan memnun kalmazsanız, saçınızın kısa sürede uzayacak olmasıdır.

 

This entry was posted in Saç Modelleri and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Seksi, Kısa ve Düz Saç Modelleri

  1. Pingback: Etkileyici Kısa ve Küt Saç Modelleri | Saç Trendleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>