Bu Saç Modelleri Çok Konuşulacak

Her yıl kısa saç modelleri saç modellerimize göre bir çok değişimden geçer ve bize yeni olasılıklar sunar. 2011 kısa saç modellerinde tasarımlar daha ilginçtir, çünkü 2011 kısa saç modelleri cesaret gerektiren ve sınırları zorlayan modellerdir.

  • 2011 kısa saç modelleri ve yüz şekilleri

Kısa saç modellerini düşündüğümüzde, saçın cinsi odaklanmamız gereken öncelikli şeylerden biridir. Farklı modelleri düşünürken ana kural yüz şeklimizi göz öneünde bulundurmak olacaktır.

  • 2011 dağınık saç stili

Dağınık, yumuşak kısa saç modelleri punktan esinlenmiş saçlar olabilirler. Bu modeller bütün sezon boyunca trendy olacaklardır. Bir çok kadın kısa saçı maskülen bir görünümle özdeşleştirse de, bu saç çok özen göstermenizi gerektirmezken bir yandan da kendine güvenen bir insan olarak dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

  • 2011 asimetrik saç stilleri

2011 asimetrik kesimlerinde saçın bir kısmı uzun kalacak ve bu saç size yeni stiller yaratmanız için olanak sağlayacaktır. Bu saçı şekillendirme teknikleri ve ürünleri çok önemlidir, çünkü 2011′in kısa kırpılmış modelleri günlük olarak değişmektedirler.

 

This entry was posted in Kısa Saç Modelleri and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Bu Saç Modelleri Çok Konuşulacak

  1. Pingback: Dağınık Saç Modelleri ile Doğru Dağınık Görünümü Seçmek | Saç Trendleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>