Kısa ve Dalgalı Saç Modeli ile Fark Yaratın

Kısa dalgalı saçlar genelde ünlü ya da ünsüz olsun, genç yetişkinler tarafından tercih edilir. Bu saç modeli birazcık uğraşmayla bir çok değişik şekle sokulabilir. Bu saçla ilgili harika olan bir şey, saçınız iyi bir gününde olmasa bile, güzel görünmesidir. Bu saç modelleri genel olarak koyudan açığa bir çok renk ve ışıltıyla kullanılır.

2011 Kısa Dalgalı Saç Modelleri

Kısa dalgalı saçalar punk ve grunge toplumlarında çok değerlidirler. Kısa zamana kadar bu tarzlarla ilgilenmeyen insanlar arasında kısa dalgalı saçlar popüler değildi.

Bu toplumlarda eksantrik renkler ilgi görür. Bu yüzden bu stiller için uygun olan gölgeler maviler, morlar ve kırmızılardır. Kısa saçlar genel toplumun içine girdiğinde bu renklendirmeler de girmiştir.

2011 Dalgalı Saç Modelleri Renk Seçimleri

Genelde en yaygın olan, basit saçların bile doğallıklarını artırmak gibi bir eğilimleri vardır. Buna bir örnek kırmızının morla karıştırılarak daha doğal bir görünüm elde edilmesidir. Bu doğal olmayan renklendirmeler toplum içinde az da olsa dikkat çekerler.

Saç gereksinimlerinin az bir kısmı kısa dalgalı saçlarla özdeşleştirilmiştir. Küçük bir miktar jöleyle ya da saç spreyiyle bu saçların esnek bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

 

This entry was posted in Kısa Saç Modelleri and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Kısa ve Dalgalı Saç Modeli ile Fark Yaratın

  1. banu kayaoğlu says:

    gerçekten harika saç modelleri ama uygulaması oldukça zor görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>