2012 Katlı Saç Kesimleri

Katlı kesimler kuaförden en çok istenen saç kesimlerindendir. Ama kuaföre giden bayanların çoğu tam olarak nasıl bir kesim istediklerini bilmezler. Saçlarının kısalıp kısalmaması konusunda da tereddüt ederler. Bazıları kendilerini kuaföre bırakır. Kuaförler de saç tipinize bakarak sizin için doğru kesimi yapmaya çalışırlar.Saçınız çok inceyse ve istediğiniz şekli almıyorsa bunun sebebi saç kesiminizin yüz şekliniz ve saç tipiniz için doğru kesim olmamasıdır.

İnce saçlar için katlı kesimler

Korkmayın ince saçlı kişiler genellikle saçlarından hep şikâyet ederler ve saçlarına şekil verememekten yakınırlar. Ama doğru saç kesimi yapıldığında tüm bunlar ortadan kalkar.

Saçınızı kestirmek istiyorsanız öncelikle iyi bir kuaför bulmanız gereklidir. Kötü kesilmiş katlar saçlarınızın berbat görünmesini sağlayabilir ve saçınız kısaysa bu durumu telafi etme şansınız olmayabilir o yüzden işinde profesyonel birini bulun. Her zaman gittiğiniz ve memnun kaldığınız bir kuaförünüz varsa sorun yok demektir.

Kalın saçlar için katlı saç kesimleri

Saçlarınız kalınsa kesinlikle katlı kesime ihtiyacınız vardır. Katlı kesimler kalın telli saçlara şekil verir ve katlı kesimler kalın telli saçlarla başa çıkmanın tek yoludur. İyi kesilmiş katlı kesim sayesinde daha önce şikâyetçi olduğunuz saçlarınızdan artık memnun kalacaksınız.Katlar saçınızın daha uzun görünmesini sağlar. Ayrıca kalın telli saçlarda kat yoksa saçlar kabarık ve şekilsiz bir görünüm verir. Bu yüzden katlı kesim tercih etmeniz önemlidir.

This entry was posted in Saç Kesimi and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

11 Responses to 2012 Katlı Saç Kesimleri

 1. gunay mulkaliyev says:

  saclarim qivrimdi duzlesdirmey isdiyirem ne edim

 2. emine güvenç says:

  benim saçım gür ve uzun saçımın çok fazla kısalmaması şartıyla nasıl bir kesim yaptırabilirim?

 3. BÜŞraaa says:

  benim saçlarım kalın ve incee telli sürekli kabarıoo kat kat v kestrmeı düşünüorm sizce doğrmü yeterince üzündea oldgnü düşünüyormm

 4. once cocuklar says:

  bu fotoğraflar saç için mi makyaj için mi anlamadım ben

 5. kaprislim tatlı says:

  benim saçımm ince ve sık ne yapmamız lazımm acill cevappp

 6. fatma bozdogann says:

  saç kesimleri güzelmiş kaküllerde sorun var

  • fatoş says:

   senin yazmandada sorun var o kakül değil kahkül bi de kalkmış bana kahküllerde sorun var diyosun çok anlarmış gibi.

 7. elizabeth masen says:

  hep böyle zaten

 8. öznur says:

  bana kahkül modelleri lazım

 9. Pingback: Uzun Saçlar İçin Katlı Saç Kesimleri | Saç Trendleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>