Kahverengi Saç Modelleri ve Bakımı

Kahverengi saçların görüntüsünü korumak için öneriler

Kahverengi saç rengi bu günlerde en trend renklerden biridir. Kahverenginin değişik ve ilginç tonları bu yıl çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Saçlarınız kahverengiyse çok şanslısınız. Saçınızın doğal rengini kaybetmeden üzerine gölge attırarak çekici bir görünüm kazanabilirsiniz.Saçlara gölge attırmak tamamen boyamaya göre saça daha az zarar verir. Doğal renginizden vazgeçmeden gölge attırarak saçlarınızın daha bakımlı ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Saç bakım uzmanlarının ve kuaförlerin çoğu artık doğal saç rengini bozmadan saçların daha parlak ve güzel görünmesini sağlayıcı yöntemler kullanmaktadır.Kızıl kahve, çikolata kahve, karamel gibi renklerle kahverengi saçlar daha da ışıldıyor. Bu yılın bu moda renklerini siz de deneyerek etrafınızdakileri büyüleyebilirsiniz!

Güzel bir saç rengine sahip olmak için bir servet harcadınız ve bu saçların solmasını engellemek için ne yapmalısınız?

-        Boyanmış saçlar için üretilmiş şampuanlardan kullanın.

-        Çok sık saçınızı şampuanlamayın. Aksi takdirde çabuk yıpranır.

-        Çok sıcak su yerine ılık ya da soğuk su kullanın.

-        Saçlarınız uzunsa şampuanlamadan önce bakım uygulayın.

-        Saçınızı çok fazla güneş ışığından korumak için şapkasız dışarı çıkmayın.

Bunun yanında saçlarınızın parlaklığını ve rengini korumak için işe yarayan saç bakım ürünlerinden kullanmanız gereklidir. Bu ürünleri kullanarak saçınızın solma ve yıpranma süresini en aza indirirsiniz.Aveda kahverengi saç bakım ürünlerinden kullanabilirsiniz. Aveda ürünleri 30 yıldan beri en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kahverengi ve tonları için tasarlanmış bu ürünü alarak saçlarınızın uzun süre parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.Bu Sexy Hair ürünü olan şampuan ile kahverengi saçlarınız her zamanki gibi bakımlı ve çekici görünecek. Bu ürün saç renginin uzun süre korunması için üretilmiştir. Saçların her zaman canlı ve parlak kalmasını sağlar. Kahverengi tonları için uygundur.Saçın rengini koruyan ve parlaklık kazandıran bu ürünün kullanımı çok kolaydır. Bu ürünü kullanan kişiler çok memnun kalmışlardır.  Sizde saçlarınızın her zaman güzel görünmesini istiyorsanız saçınıza gerekli özeni gösterin.

This entry was posted in Saç Bakımı, Saç Renkleri and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Kahverengi Saç Modelleri ve Bakımı

  1. Büşra says:

    Benim saçımın doğal rengi kahverengi ama ben bi süre önce boyattı m şimdi kına yapmak istiyorum ama herkes önce eski rengine döndü e öyle kına yap yoksa renk farklılıkları olur komik durur diyorlar sizce ne yapmalıyım. ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>