Perma Muhteşem ve Çok Yönlüdür

Perma muhteşem ve çok yönlüdür. Perma sayesinde istediğiniz kıvırcık saçlara kavuşabilirsiniz. Perma ile buklelerinizi daha belirgin ve dolgun hale getirebilirsiniz. Saçlarınız düzse ve şekil verememekten yorulduysanız perma yaptırmayı deneyebilirsiniz. Permalı saçların daha çok bakıma ihtiyacı vardır.

Saçı iyi ve nemli durumda tutmak önemlidir. Bu amaçla üretilmiş saç bakım ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Saçları yıkadıktan sonra saç bakımı yapmak ve nemlendirmek dalgaların ve buklelerin her zaman canlı görünmesini sağlar.

Saç tipinizi de göz önünde bulundurarak perma yaptırmaya karar verebilirsiniz. Zarar görmüş, yıpranmış ve sık sık boyanan saçlara genellikle perma yapılmaz. Sağlıksız saça yapılan perma saça daha da zarar verebilir. Hatta bazı durumlarda perma yaptırdıktan sonra saçınızı kestirmek zorunda bile kalabilirsiniz.

Saç tipi perma yaptırmak isteyenlerin ilk olarak düşünmesi gereken noktadır. Saç telleri kalın ve saçları doğal olarak hafif dalgalı olanlar için perma iyi bir seçimdir. Çok ince saçlara sahip olanlar perma yaptırdıktan sonra saçları korumak için bir sürü bakım ürünü kullanması gerekebilir. Uzman bir kuaföre gitmeniz de çok önemlidir.

This entry was posted in Kıvırcık Saç Modelleri, Saç Modelleri and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Perma Muhteşem ve Çok Yönlüdür

  1. Pingback: Uzun Saçlara Perma Nasıl Yapılır? | Saç Trendleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>