Kıvırcık Saçları Olanlar İçin Kolay Saç Modelleri

Kıvırcık saçlara bazen şekil vermek zor olabilir. Doğuştan kıvırcık saçlı olan kişiler saçlarının sürekli kabarık göründüğünden ve şekil verememekten şikâyet eder. Aslında bunun çözümü basittir. Hızlı ve kolay çözümler üreterek saçlarınızı istediğiniz modelde kullanabilirsiniz.

Kıvırcık saçlar için hızlı ve kolay yapabileceğiniz saç modelleri

Kıvırcık saçlara şekil verememekten şikâyet eden kadınlar için hızlı ve kolay yöntemler vardır. Öncelikli olarak belirli bir saç modeli denemeden önce saçlarınızın çok temiz olmamasına dikkat edin. Saçınızı yıkadığınız gün şekil vermek biraz zor olabilir. Yumuşak saçların şekil alması zordur.

İşte bazı öneriler:

  • İş yerinde ya da okuldaysanız ve saçınızdan memnun değilseniz elinize bir kalem alın ve saçlarınızı sararak kalemi tutturun. Birkaç saat durduktan sonra çıkarın ve saçlarınızın ne kadar farklı göründüğüne tanık olun.
  • Eğer partiye gidecekseniz ve buna yönelik bir model arıyorsanız saçlarınızı tutamlara ayırarak parmaklarınızla dolayın ve uç kısmını tel toka yardımıyla tutturun ve daha sonra saçlarınızı kurutun. Tek tokaları çıkardıktan sonra saçlarınızın uzun süre bozulmaması için saç spreyi sıkın.
  • Saçlarınızı atkuyruğu yaparak da kullanabilirsiniz. Kıvırcık saçlar toplandığı zaman hoş bir görünüm sağlayabilir.
  •  Saçlarınız çok kıvırcıksa önce düzleştirin daha sonra hafif dalgalar yapmak için saç maşası kullanın.
  • Yaratıcılığınızı kullanarak değişik modeller yapabilirsiniz. Doğru saç bakım ürünleri yardımıyla da seçtiğinizi saç modelinin uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.                            
This entry was posted in Kıvırcık Saç Modelleri, Saç Modelleri and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Kıvırcık Saçları Olanlar İçin Kolay Saç Modelleri

  1. hilal değer says:

    bana göre ema saç tipleri çılgınca cünkü kendimde göruyom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>